Ar prieku ziņojam, ka ir iznācis Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” izdotais īpašais mūzikas albums, kurā jaunie latviešu mūziķi - Renārs Kaupers, Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. – ir ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem. Albums ir pieejams grāmatnīcās.

Visi no albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” mērķu īstenošanai (skat. sadaļu "Par fondu "Viegli"). 

Pateicamies Imantam Ziedonim, Ausmai Kantānei - Ziedonei un daudzajiem citiem atbalstītājiem, bez kuru palīdzības albuma "Viegli" tapšana nebūtu iespējama! 

Jaunums! Dažām no albuma "Viegli" dziesmām ir pieejami ģitāras akordi - muzicēšanai draugu lokā.

 

Lejupielādē

Labākās lietas dzīvē esot bez maksas. Tāpēc arī mūziku ir iespējams noklausīties par brīvu. Tomēr, ja vēlies to lejupielādēt, nosaki pats, Tavuprāt, vispiemērotāko summu, un ziedo to fonda mērķiem!

Visi ienākumi no albuma “Loks paliek vaļā” tiek un tiks ieguldīti fonda “Viegli” mērķu realizēšanā: Imanta Ziedoņa muzeja un apbalvojuma "Laiks Ziedonim" attīstīšanā. Paldies Tev par atbalstu!

Ja nepieciešama papildus dokumentācija Jūsu grāmatvedībai, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot info@fondsviegli.lv.

Izvēlies sev ērtāko norēķinu veidu!

Maksājumu karte

Ieraksti īsu informāciju par sevi!

Vārds Uzvārds

E-pasts

Adrese

Vēlos maksāt anonīmi

Ieraksti summu!

Summa Eur